Design by High Contrast
Development by Around25

Publicat pe 12 Jan 2021

OPERATOR PRODUCTIE

RUMAGOL SRL

Aptitudini necesare:
Operator CNC
cunostinte desen tehnic;
producerea pieselor mecanizate

Salariu:

1RON

pe lună (salariu brut)

Câștigă până la:

Adaugă salariul

Locația:

Prejmer 507165, Romania

Remote:

Nu

Distanța:

Adaugă adresa

Experiența:

1 an

Tipul jobului:

Full time

Studii:

Liceu

Cautam operatori productie, responsabil de producerea pieselor mecanizate: plasarea si prinderea pieselor urmarind fisele de instructiune;asigurarea calitatii in procesul de fabricatie: cu ajutorul aparatelor de control (ex; micrometre), control vizual etc

Candidatul ideal

  • Studii medii;
  • Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi;
  • Sa fie capabili sa respecte instructiuni de lucru
  • Sa poata folosi sublerul sau micrometrul;
  • Constituie avantaje urmatoarele : Experienta in domeniu, Curs Operator CNC, cunostinte desen tehnic;
  • Descriere job, responsabilități și beneficii:

    Asigurarea realizarii adecvate a programelor zilnice de fabricatie in materie de securitate, calitate, productivitate si mediu ambient intr-o maniera eficienta, cu respectarea procedurilor de lucru aplicabile postului.

    Responsabilitati:

  • responsabil de producerea pieselor mecanizate: plasarea si prinderea pieselor urmarind fisele de instructiune;
  • asigurarea calitatii in procesul de fabricatie: cu ajutorul aparatelor de control (ex; micrometre), control vizual etc.
  • responsabil de realizarea operatiilor de mentenanta de nivel primar: identificarea sau diagnosticarea avariilor frecvente sau comune; realizarea controlului nivelului lichidului de racire;
  • responsabil de a utiliza si inregistra activitatea si rezultatele sale in documentele indicate de seful superior;
  • Beneficii:

    Pe langa salariu fix, oferim:

  • bonuri de masa;
  • transport asigurat din Brasov, Lunca Calnicului, Prejmer;
  • bonus de performanta oferit lunar;
  • abonament medical privat;
  • prime de Paste si Craciun;
  • zile suplimentare de concediu in functie de diferite criterii;
  • spor de noapte de 25%;
  • mediu de lucru plăcut și profesionist;
  • Distribuie:

    Salariu:

    1RON

    Locația:

    Remote:

    Nu

    Distanța:

    Experiența:

    1 an

    Full time

    Studii:

    Liceu