Design by High Contrast
Development by Around25

Publicat pe 15 Sep 2021

Operator comenzi speciale

Personnel Outsourcing

Aptitudini necesare:
Rezistenta la stes
Rezistenta la efort

Salariu:

4.603RON

pe lună (salariu brut)

Câștigă până la:

Adaugă salariul

Locația:

Chiajna, Romania

Remote:

Nu

Distanța:

Adaugă adresa

Experiența:

0 ani

Tipul jobului:

Full time

Angajam operator comenzi speciale in cadrul unuia dintre cei mai mari furnizori de produse cosmetice.

Candidatul ideal:

  • spirit de echipa;
  • rezistenta la stres;
  • proactiv;
  • comunicare;
  • atentie la detalii;
  • planificare si organizare;
  • studii medii;
  • Responsabilitati

  • zilnic pregăteste şi ambalează în vederea expedierii, (respectând specificaţiile din bonul de comandă/centralizator) următoarele tipuri de comenzi:
  • a.de materiale tiparite;

    b.de produse;

    c.de echipamente destinate fortei de ianzari.

  • Întocmeşte documentele necesare transportului (aviz, borderou, etichete si/sau marcaj direct pe cutie).
  • organizează cutiile pregatite pentru livrare pe destinatii.
  • colaboreaza cu initiatorul comenzii in vederea efectuarii acesteia si livrarii in timp.
  • Beneficii:

  • 2700 lei NET ( 4603 lei BRUT );
  • tichete de masa 15 lei/zi;
  • abonament medical la Regina Maria;
  • tichete cadou pentru zi de nastere (60 lei) 8 martie, Craciun / Paste si ziua copiilor (150 lei net);
  • cresterea salariului o data pe an pe baza performantei / vechimii / inflatiei / dezvoltarii pietei;
  • bonus trimestrial in functie de performanta – 500 – 700 lei NET la finalul trimestrului;
  • tichete de vacanta (vechime mai mare de 1 an);
  • cafea gratuita;
  • cadouri pentru angajati cu diverse ocazii (Ziua Copilului, ziua companiei, 8 martie etc.);
  • abonamente la sala de sport / activitati sportive si culturale (de exemplu, 7 Card);
  • reducere de 45% pentru produsele Avon;
  • geanta norocoasa (20 produse surpriza pentru 40 RON platite de angajat - posibilitatea de a cumpara una pe luna);
  • Transportul:

  • La tura de dimineata (6:00) microbuzul trece prin tot Bucurestiul pentru a prelua angajatii si ii duce direct la depozit, iar la plecare (14:30) microbuzul duce angajatii la metrou la Pacii.
  • La tura de dupa-amiaza (14:30) angajatii sunt preluati de la metrou de la Pacii, iar la plecare (23:00) microbuzul pleaca de la depozit si merge prin tot Bucurestiul pentru a-i duce cat mai aproape de casa.
  • Pentru detalii si angajari apelati la numarul afisat.

    Salariu:

    4.603RON

    Locația:

    Remote:

    Nu

    Distanța:

    Experiența:

    0 ani

    Full time