Inspector Calitate

Design by High Contrast
Development by Around25

Publicat pe 07 Apr 2021

VITACOM ELECTRONICS IMPORT EXPORT

Aptitudini necesare:
atitudine impunătoare și exigentă
Persoană organizată, pretențioasă, pragmatică și cu spirit de observație și atenție la detalii
Cunoașterea pachetului Microsoft Office

Salariu:

Salariu confidențial

Locația:

Apahida 407035, Romania

Remote:

Nu

Distanța:

Adaugă adresa

Experiența:

1 an

Limbi:

Engleză - United States

Tipul jobului:

Full time

Studii:

Facultate

Ne dorim coleg(ă) care să ni se alăture pe un drum pe care noi îl iubim și îl parcurgem deja.

Orientarea catre angajat, dorința de a evolua împreună cu tine și recunoașterea implicării tale în activitatea desfășurată în cadrul Vitacom sunt doar câteva aspecte pentru care merită să aplici pentru jobul de Inspector Calitate.

Cerințele postului:

  • Persoană cu abilități tehnice
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu-avansat
  • Capacitatea de a îmbunătăți fluxurile privind calitatea
  • Persoană organizată, pretențioasă, pragmatică și cu spirit de observație și atenție la detalii
  • Să aibă capacitatea de taie și spânzură, adică o atitudine impunătoare și exigentă
  • Cunoașterea pachetului Microsoft Office la nivel avansat
  • Responsabilitățile postului:

  • Verificarea produselor comercializate pentru a corespunde standardelor de calitate, luându-se măsuri pentru corectarea acestora dacă nu sunt conforme
  • Realizarea verificărilor zilnice în ceea ce privește conformitatea și calitatea produselor
  • Rezolvarea problemelor de calitate
  • Verificarea respectării procedurilor de lucru
  • Redactarea raporturilor privind calitatea, urmărirea neregulilor și rezolvarea acestora
  • Verificarea constatărilor rezolvate la următoarele recepții
  • Audit intern
  • Îmbunătățirea fluxurilor privind calitatea
  • Oprirea lucrurilor greșite
  • Beneficii:

  • Salariu motivant și competitiv pe piața muncii
  • Bonusuri de performanță în funcție de realizări
  • Tichete de masă
  • Tichete de vacanță / Abonament la clinică medicală privată / Pensie privată
  • Prime de sărbători
  • 7 CARD
  • Mediu de lucru plăcut alături de un colectiv tânăr și dinamic
  • Distribuie:

    Salariu:

    Locația:

    Remote:

    Nu

    Distanța:

    Experiența:

    1 an

    Limbi:

    Full time

    Studii:

    Facultate