Design by High Contrast
Development by Around25

Publicat pe 14 Oct 2020

Inginer constructor/ Sef de santier

ATLAS SPORT SRL

DESCRIERE:

Cautam Inginer constructor/ Sef de santier in Focsani, jud Vrancea, cu bune abilitati de organizare si planificare. Partea salariala se discuta la interviu.

CERINTE:

  • abilitati de organizare si planificare a lucrarilor din santier
  • cunostinte si experienta in domeniul constructiilor
  • abilitati de comunicare cu beneficiarii lucrarilor
  • absolvent studii superioare constructii constituie avantaj
  • RESPONSABILITATI:

  • planifică și organizează execuția lucrărilor, verifică realizarea lucrărilor cu respectarea ordinii de execuție stabilită, stadiul lucrărilor și încadrarea în termenele de execuție;
  • planifică, urmărește și coordonează activitatea din șantier a subcontractarilor
  • coordoneaza si supervizează activitatile din cadrul santierului privind controlul calitatii si pregătirea/instruirea echipelor din subordine in conformitate cu standardele in vigoare si obiectivele companiei;
  • studiază detaliile de proiectare și documentația tehnică necesară pentru lucrările de construcție
  • răspunde de respectarea riguroasă a tehnologiilor si a sigurantei in execuție;
  • menține legătura cu persoanele din cadrul firmei implicate in procesul de constructie;
  • intocmeste documentatia de calitate aferenta lucrarilor executate (Cartea Tehnica a constructiei);
  • intocmeste necesarul de materiale, resurse financiare, resurse umane si urmareste incadrarea costurilor in bugetul alocat;
  • intocmeste rapoarte de lucru și verifica/realizează situații de lucrări
  • Distribuie:

    Aptitudini necesare:
    Lucrează Într-O Echipă De Constructori
    Lucrari de Santier

    Salariu:

    1RON

    pe lună (salariu brut)

    Câștigă până la:

    Adaugă salariul

    Locația:

    Focsani, Romania

    Remote:

    Nu

    Distanța:

    Adaugă adresa

    Experiența:

    1 an

    Tipul jobului:

    Full time

    Studii:

    Universitate