Design by High Contrast
Development by Around25

Publicat pe 29 Sep 2020

Fochist categoria A

ALC INJECT POLISTIREN S.A.

Se cauta Fochist categoria A cu atestat/ calificare profesionala si cu experiența minimă de doi ani pentru punctul nostru de lucru în Petresti.

Cerinte

  • studii medii/scoala profesionala profil tehnic;
  • experienta profesionala: minim 2 ani;
  • atestat/calificare profesionala: autorizatie ISCIR fochist pentru cazane de abur;
  • Responsabilități:

  • urmareste si asigura buna functionare a cazanelor de abur si gaz;
  • repara si efectueaza revizii ale echipamentelor si instalatiilor,
  • asigurara functionarea echipamentelor la parametrii recomandati de producator in vederea realizarii planului de productie;
  • identifica necesarul de piese de schimb uzuale si consumabile necesare;
  • mentine punctul chimic pentru analiza apei;
  • verifica zilnic, la inceperea lucrului precum si in timpul orelor de munca, ori de cate ori este necesar, starea tehnica a utilajelor instalatiilor din utilitati si consemneaza in raportul de schimb de tura;
  • transmite fochistului din schimbul urmator problemele aparute in aria sa responsabilitate, prin intocmirea raportului de tura;
  • Beneficii

  • salariu brut 2942 ron cu posibilitate de marire dupa 6 luni;
  • bonuri de masa;
  • program de lucru: 12 ore/ 2 zile lucrate cu 2 zile libere in varianta 4 ture;
  • combustibil pentru transport asigurat cu masina personala;
  • Distribuie:

    Aptitudini necesare:
    Controlează Fluxul De Abur
    Face Foc
    Efectuează Încercări Privind Rezistența La Foc

    Salariu:

    2.942RON

    pe lună (salariu brut)

    Câștigă până la:

    Adaugă salariul

    Locația:

    Comuna Petresti, Romania

    Remote:

    Nu

    Distanța:

    Adaugă adresa

    Experiența:

    2 ani

    Tipul jobului:

    Full time

    Studii:

    Şcoală gimanzială