Design by High Contrast
Development by Around25

Publicat pe 07 Oct 2020

Electromecanic / Electrician de intretinere si reparatii

INTERSTAR CHIM SA

DESCRIERE:

Cautam Electromecanic / Electrician de intretinere si reparatii, cu studii medii de profil(electric, electromecanic, electromecanic), care sa execute lucrari de intretinere si reparatii curente. Partea salariala se discuta in cadrul interviului.

CERINTE:

  • Studii medii de profil (electric, electromecanic, electrotehnic);
  • Atestat Electrician echipamente joasa tensiune/ Electromecanic;
  • Cunostinte de baza automatizari industriale;
  • Experienta pe o pozitie similara minim 3 ani in activitatea de productie;
  • Disponibilitate program de munca in 2 schimburi;
  • Abilitati de comunicare, atentie la detalii, lucru in echipa;
  • Domiciliul stabil in Bucuresti.
  • DESCRIEREA JOBULUI:

  • Executa lucrari de intretinere si reparatii curente/ accidentale asupra echipamentelor automatizate din productie;
  • Participa la asamblarea/ instalarea utilajelor noi achizitionate
  • Distribuie:

    Aptitudini necesare:
    Asamblează Sisteme Electromecanice
    Electricitate

    Salariu:

    1EUR

    pe lună (salariu brut)

    Câștigă până la:

    Adaugă salariul

    Locația:

    Bucuresti, Romania

    Remote:

    Nu

    Distanța:

    Adaugă adresa

    Experiența:

    2 ani

    Tipul jobului:

    Full time

    Studii:

    Facultate