Electrician constructii - Bucuresti sector 2

Design by High Contrast
Development by Around25

Publicat pe 04 Oct 2021

Personnel Outsourcing

Aptitudini necesare:
Adaptează Stilul De Comunicare În Funcție De Destinatar
Rezistenta la efort
rezistenta la stres

Salariu:

Salariu confidențial

Locația:

Sector 2, Bucharest, Romania

Remote:

Nu

Distanța:

Adaugă adresa

Experiența:

1 an

Tipul jobului:

Full time

Permis de conducere:

B

Recrutam electrician constructii pentru o firma recunoscuta la nivel national.

Cerinte:

  • Studii medii / postliceale finalizate instalatii/energetica/electronica/automatizari;
  • Calificare electrician;
  • Experienta de minim 6 luni;
  • Bune abilitati tehnice;
  • Permis auto categoria B;
  • Cunostinte limba engleza nivel mediu;
  • Cunostinte operare PC (MS Office, programe specifice) nivel mediu;
  • Disponibilitate de a lucra in weekend;
  • Disponibilitate pentru deplasari in tara.
  • Responsabilitati:

  • Efectuarea de instalatii electrica noi si lucrari de mentenanta la exterior (spatiu deschis);
  • Responsabilitate, profesionalism si calitate in executia lucrarilor;
  • Disciplina de lucru, punctualitate (in privinta programului de lucru);
  • Flexbilitate din punct de vedere al programului penru a putea raspunde la interventii;
  • Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv; 4000 - 5000 lei
  • Program: 08:00 - 16:00 ( 8 ore pe zi )

    Pentru detalii si angajari ne puteti contacta la numarul afisat in postare.

    Salariu:

    Locația:

    Remote:

    Nu

    Distanța:

    Experiența:

    1 an

    Full time

    B