Publicat pe 13 Jan 2022

Crescător păsări

Transavia

Desfășoară activități de îngrijire, supraveghere și creștere a păsărilor.

Responsabilități:
  • Respectă tehnologiile în vigoare de creştere pui reproductie precum şi cele sanitar - veterinare
  • Participă la activitățile de pregatire a halei pentru populare – introducerea patului de rumeguș/ paie, coborârea instalațiilor, verificarea funcționării la parametrii stabiliți a instalațiilor halei;
  • pregatește așternutul pentru hrănirea păsărilor
  • urmărește zilnic ca furajarea și adăpatul efectivelor de păsări să se desfășoare în cele mai bune condiții;
  • participă la cântăririle săptămânale ale efectivelor; la activitățile de curățenie din fermă; la acțiunile sanitar – veterinare (vaccinări, tratamente) din cadrul fermei.

Cerințe:
  • Hărnicie;
  • Seriozitate;
  • Respect;
  • Loialitate.
Beneficii:
  • Salariu avantajos
  • Tichete de masă
  • Pachet cu produse
  • Spor de fidelitate

Asigurăm transport pe în localitățile: Cristian, Orlat, Gura Râului, Alba Iulia.