Publicat pe 25 Jan 2022

Consultant Vanzari B2B

IX RECRUITMENT

IX RECRUITMENT iti propune o pozitie pe un post de CONSULTANT VANZARI B2B pentru un important operator de telefonie mobila din tara .

Post: CONSULTANT VANZARI B2B

Locatii: BRASOV & Jud HARGHITA (Miercurea Ciuc si Targul Mures)

Nivel: 1-10 ani vechime

Program: L-V 8H/ZI

Responsabilități:
  • Candidatul ideal este candidatul care, datorită experienţei, studiilor, pasiunilor şi a capacitătilor personale este capabil să convingă clienţii Business ai competitorilor companiei să îşi aducă serviciile în reţea, pentru a-şi optimiza afacerea, a-şi creşte productivitatea precum şi profitabilitatea Business-ului.
  • Activitatea va cuprinde judetul Harghita, cu posibilitatea desfasurarii activitatii la unul din birourile din Tg. Mures sau Miercurea Ciuc sau BRASOV
Cerințe:
  • Carnet Cat. B
  • Experienta B2B
  • Limba maghiara
Beneficii:
  • Pachet Salarial Atractiv (FIX), plus comision din vanzari, in functie de rezultate;
  • Echipa in plina dezvoltare, se asigura pregatire constanta
  • Respectarea Normelor Codului Muncii
  • Mediu de lucru intr-o echipa extraordinara, unde ajutorul si altruismul sunt la ele acasă!
  • Mediu de organizat si stabil
  • Colectiv cu experienta mare in domeniu
  • Telefon, laptop, masina.

Venit NET: 5.000-6.000 NET (Compus din parte fixa + comision vanzari )