Publicat pe 09 Dec 2021

Asistent Farmacist

Certovet SRL

Prezinta si promoveaza direct produsele / serviciile prin realizarea de oferte pentru clientii potentiali si cei existenti.

Prospecteaza in permanenta piata in vederea identificarii de noi clienti si a cresterii cotei de piata a produselor / serviciilor in zona in care actioneaza.

Mentine permanent legatura cu clientii existenti pentru fidelizarea acestora.

Intocmeste rapoarte privind situatia vanzarilor, concurenta, noile trenduri pe piata, potentialii clienti.

Urmareste incasarea comenzilor si face propuneri pentru acordarea de eventuale discounturi sau amanari de plata pentru clientii fideli.

Responsabilități:

Mentine legatura permanenta cu clientii, ajutandu-i cu sfaturi si recomandari.

Mentine legatura cu furnizorii, realizand comenzile pentru produsele necesare

Prezinta si promoveaza direct produsele si serviciile clinicii noastre.

Incaseaza produsele si serviciile efectuate.

Participa la realizarea inventarelor.

Cerințe:

Se cauta persoana serioasa, amabila, rabdatoare, atenta la detalii si proactiva, cu spirit de echipa. Obligatoriu cu dragoste pentru animale.Rapiditate in lucru pe calculator.

Experienta in domeniu constituie un avantaj major!

Beneficii:

Salariu fix, bonuri de masa, tichete cadou cu diverse ocazii, decontarea navetei, asigurare de sanatate inclusa, sporuri de vechime, asigurarea de cursuri de formare si perfectionare, mediu de lucru placut si activ, organizarea periodica de evenimente de relaxare pentru coeziunea echipei.