Publicat pe 19 Jan 2022

Agent Vanzari - Reprezentant Vanzari

DREN COMPANY

Cautam persoane care isi doresc sa se dezvolte pe plan personal si profesional !

program flexibil

promovarea si vanzarea produsului si imaginii companiei

perfectionarea continua intr-un departament dinamic

Responsabilități:

Ne dorim de la tine urmatoarele competente pentru a intra in echipa noastra:

Experiența în domeniu nu este necesară, atat timp cât există dorință si capacitate de invățare!

Abilitati dе comunicare verbala si scrisa

Putere dе convingere

Capacitatea de a lucra independent

Prestanta, tinuta business!

Sa fie persoana organizata, dinamica si orientata spre rezultate

Permis de conducere categoria B + Masina

Cerințe:

Beneficii:

Beneficii:

Comision motivant, direct propotional cu performanța.

Bonusuri stimulative corespunzatoare performantelor individuale.

Training/suport pentru dezvoltare personală/cursuri de specializare!

Vei învăța lucruri folositoare pe termen lung!

Posibilitatea infintarii propriului business, fara nici o investitie

Sustinem promovarea noilor team leaderi si manageri din randul colegilor nostri

Bonusuri pentru recomandari candidati!

Oferim loc de munca stabil cu dezvoltare continua.

Dezvoltarea abilitatilor de comunicare si negociere.

Salariu motivant, exista si parte fixa.

Daca te consideri potrivit pentru a face parte din echipa noastra, nu ezita sa ne contactezi!

Despre noi: Suntem o companie cu o experienta de 30 de ani pe piata din Romania si de peste 100 de ani pe plan international, ne aflam intr-o continua transformare si adaptare pe nevoile clientilor nostri, dorindu-ne sa oferim de fiecare data o experienta personalizata.