Publicat pe 19 Nov 2020

Șef Birou Control Calitate

COMES SA

Aptitudini pe care le cauți:
Perseverență și atenție la detalii, inițiativă și orientare către rezultate; bune abilități de relaționare, abilități de comunicare verbală și scrisă

Salariu:

1RON

pe lună (salariu brut)

Câștigă până la:

Adaugă salariul

Locația:

Strada Gheorghe Caranfil 3, Savinesti, Romania

Remote:

Nu

Distanța:

Adaugă adresa

Experiența:

3 ani

Limbi:

English – United Kingdom

Tipul jobului:

Full time

Permis de conducere:

B

Studii:

Facultate

Cerințe:

  • Studii superioare tehnice (TCM/Mecanica/Știința Materialelor)
  • Cunoșterea limbii engleze la nivel mediu/avansat
  • Cunoștințe solide de operare PC: MS Office,AutoCad
  • Experiență- minim 3 ani în domeniul controlului calității.
  • Responsabilități:

  • Urmărește planul de inspecții echipamente;
  • Urmărește îndeplinirea activităților de producție conform cu documentația și standardele în vigoare;
  • Emite și urmărește rapoartele de neconformitate (atunci cand este cazul);
  • Gestionează inspecțiile din partea clienților și a organismelor de certificare;
  • Participă la inspecțiile finale a lucrărilor subcontractate de către companie.
  • Beneficii:

  • pachet salarial atractiv;
  • bonusuri pentru performanță;
  • tichete de masă și tichete cadou;
  • transport asigurat;
  • beneficii non-financiare training, certificări, teambuilding;
  • mediu de lucru plăcut;
  • Dezvoltare profesională și oportunități de promovare.
  • Salariul se va negocia în urma interviului.

    Asteptam CV-urile dumneavoastra la adresa de e-mail: resurse.umane@comes.ro

    Următoarea listă de joburi