Published on 11 Jun 2021

TERAPEUT MASAJ

PRIVO IN SRL

Description:

PRIVO este un concept hotelier amplasat aproape de centrul orasului Targu Mures

Echipa PRIVO este ambitioasa si orientata spre rezultate cu inalte standarde de eficienta.

Daca doresti sa faci parte din echipa noastra de succes, nu ezita sa aplici pentru acest job.

Hotel PRIVO angajeazaTERAPEUT MASAJ

Candidatul ideal

  • experienta anterioara intr-o pozitie similara nu este obligatorie, dar constituie avantaji
  • asumarea raspunderii pentru calitatea serviciilor oferite
  • abilitati foarte bune de comunicare si adaptabilitate
  • atitudine pozitiva cu spirit de initiativa si atentie la detalii, atentie distributiva
  • cunoscatoarea unei unei limbi straine la nivel conversational, constituie un avantaj
  • Descrierea jobului

    Cerinte:

  • Absolvirea de cursuri de masaj
  • Studii de specialitate (curs maseur/tehnician maseur)
  • Experienta in domeniu constituie un avantaj
  • Efectuarea tratamentelor corporale specifice brosurii hotelului
  • Mentinerea curateniei la locul de munca (impreuna cu celelalte angajate)
  • Persoana serioasa , sincera si corecta, aspect placut, ingrijit
  • Bune abilitati de comunicare cu clientul, atentie la nevoile clientului
  • Oferta:

  • Carte de munca
  • Salariu fix
  • Loc de munca stabil
  • Posibilitate de avansare
  • Prime anuale
  • Uniforma de lucru