Published on 22 Oct 2021

Tehnician Service

ALIRA RECRUITMENT SRL

Description:

AliRa Recruitment recruteaza pentru clientul sau, o importanta companie autohtona din sectorul agribusiness, cu activitate de comercializare a unor renumite branduri de utilaje agricole si piese de schimb, o pozitie de Tehnician Service.

Cerinte:

• Experienta profesionala de minim 2 ani

• Studii medii tehnice dе specialitate (mecanică, mecanică agricolă sau electromecanică)

• Cunoștințe tehnice sau pasiune pentru mașini sau utilajele agricole

• Cunostințe dе mecanică, hidraulică, pneumatică și electronică

• Persoană pro-activă, orientată către rezultate

• Disponiblitate deplasari

• Permis auto categoria B

Responsabilități:

Deplasari la client pentru a desfasura:

• activitati de punere in functiune echipamente;

• activitati de reparare, revizie si intretinere a utilajelor la sediul clientilor companiei;

• activitati de diagnoza si constatare a defectiunilor utilajelor;

• stabilirea necesarului de piese si consumabile pentru repararea/revizia utilajelor;

• remedierea defectiunilor utilajelor;asigurarea bunei functionari a utilajelor/echipamentelor;

• oferirea de informatii tehnice si mentinerea relatiei cu clientul.

Alte beneficii

• salariu motivant si tichete dе masă

• posibilitatea dе dezvoltare profesională

• lucrul într-o echipă unită, energică și care te sprijină necondiționat