Published on 24 Aug 2021

Tehnician service imprimante si copiatoare

Copyservice Total

Description:

Dorim sa ne marim echipa cu un tehnician service imprimante si copiatoare, absolvent de studii medii sau superioare cu profil tehnic, cu experienta anterioara de minim 1 an in domeniu pe un post similar ( depanare, instalare, diagnosticare si configurare: Copiatoare, Imprimante, Multifuncționale...).

DESCRIEREA JOBULUI:

  • Asigură diagnosticarea, repararea si întreținerea echipamentelor de printare (copiatoare, imprimante multifuncționale) la sediul companiei și al clienților.
  • Efectuează instalarea si configurarea echipamentelor comercializate de companie.
  • Gestionează documentele specifice departamentului (devize de service, fise de verificare etc).
  • Recondiționarea si reumplerea cartușelor pentru imprimantele laser.
  • BENEFICII OFERITE:

  • Autoturism de serviciu, telefon mobil, laptop
  • Acces la documentația de service
  • Munca într-un cadru profesional modern, mediu de lucru dinamic si motivant.
  • Pachet salarial format din salar fix si bonusuri in funcție de performanță .