Published on 24 Nov 2020

Specialist marketing/copywriter

Marketnet Social Media SRL

Description:

Descriere:

Daca esti pasionat(a) de Marketing, ai bune cunostinte de comunicare si esti o persoana motivata, te asteptam sa ne alaturi.

Cerinte si abilitati necesare:

  • Persoana organizata;
  • Comunici usor ideile tale pe care le vrei puse in practica;
  • Gandire pozitiva;
  • Personalitate dinamica;
  • Orientata catre rezultate;
  • Dai dovada de initiativa si iti vrei ideile puse in practica. Si lupti pentru asta;
  • Cauti mereu ide noi, solutii, informatii;
  • Iti place sa inveti;
  • Respectarea termenelor;
  • Pasionat(a) de online marketing.
  • Responsabilitati:

  • Analiza concurentei (folosind modelul nostru de lucru);
  • Realizeaza pagini web de vanzare;
  • Contribuie la cresterea afacerii clientilor nostri;
  • Administreaza reclame pe facebook si google;
  • Organizeaza campanii de email marketing;
  • Creeaza strategii de branding (urmand un model unic in 5 pasi);
  • Gaseste si propune strategii noi de vanzare.
  • Beneficii:

  • Salariu atractiv + bonus de performanta;
  • Atmosfera placuta si colegi tineri;
  • Dezvoltare personala si profesionala.