Published on 27 Oct 2020

Reprezentat tehnico - comercial instalații

BIG WELD SRL

Description:

DESCRIERE:

Nu ne pasa câți ani ai sau dacă nu ai experimental, dacă este o persoana independenta care consideri ca poți face fata exigentelor noastre și dorești sa lucrezi într-un mediu flexibil alături de un colectiv tânăr trimite-ne CV-ul tau.Cautam Reprezentat tehnico - comercial instalații

Responsabilitățile postului :

  • Realizare de oferte in baza cererilor venite de la clienți.
  • Consilierea clienților in alegerea soluției tehnice adecvate aplicației lor.
  • Negociază raporturile comerciale cu clienții.
  • Facturarea comenzilor către clienți.
  • Supravegherea livrării comenzilor clienților.
  • Emiterea de comenzi către furnizori.
  • Contactarea periodica a partenerilor curenți.
  • Identificare de de noi potențiali parteneri.
  • Identificarea și urmărirea proiectelor din piața.
  • Cerințe minime:

  • capacitatea de a lucra in mod independent pentru atingerea obiectivelor cu un minim de îndrumare și supraveghere
  • capacitatea de a construi și de a menține relații de durată cu clienții.
  • nivel bun de cunoaștere a limbii engleze ;
  • carnet de conducere categoria B ;
  • disponibilitate pentru deplasări.
  • Cerințe opționale:

  • experiența pe segmentul de furnizare produse si servicii in domeniul industrial.
  • studii superioare într-un domeniu tehnic, preferabil instalații.
  • WinMentor
  • Excel, Gmail,
  • Beneficii:

  • Nivel salarial corelat cu nivelul dе experiența deținut.
  • Bonusuri pentru atingerea obiectivelor de echipa si a celor individuale.
  • Decontare transport.
  • Oportunitatea unei cariere pe termen lung.
  • Program de lucru: L-V 8:00 – 17:00