Published on 10 Sep 2021

Reprezentant vanzari Orange Store Bucuresti

SC EXPERTCONNECTION SRL

Description:

Vrei sa lucrezi intr-un Smart Orange Store?

Suntem tineri, veseli, ambitiosi, responsabili si orientati spre rezultate.

Muncim, invatam permanent si facem performanta cu zambetul pe buze!

Vino alaturi de noi!

Esti candidatul ideal daca:

  • ai abilitati excelente de comunicare si putere de convingere
  • ai spirit de echipa si te auto-motivezi
  • esti responsabil si perseverent in atingerea obiectivelor propuse
  • experienta intr-o companie de telecomunicatii este un plus
  • Descrierea jobului:

  • promovezi si vinzi servicii Orange in locatiile Orange Store
  • dezvolti si fidelizezi portofoliul de clienti
  • contribui la cresterea volumului de vanzari impreuna cu echipa din care faci parte
  • te implici pentru indeplinirea obiectivelor calitative si cantitative
  • Pachetul tau de beneficii:

  • salariu fix
  • bonusuri de performanta tangibile si motivante
  • contract de munca 8h/zi pe perioada nedeterminata
  • pachet complex de training-uri de specialitate si formare continua
  • mediu de lucru placut, competitiv si stabil
  • apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate
  • Dorim sa te cunoastem. Aplica acum!