Published on 02 Nov 2021

Picker Depozit Cosmetice

Working4u Exclusive

Description:

Pentru clientul nostru, cel mai mare distribuitor de parfumuri, cosmetice si produse de ingrijire de lux din Romania cu depozitul situat in localitatea Dragomiresti-Vale, Ilfov, recrutam noi colegi pentru postul de Picker.

Program de lucru:

• L-V, 2 schimburi, 07:00 - 14:15 / 14:45 - 21:00;

Transport ASIGURAT si GRATUIT din Bucuresti, statia de metrou "PACII", Slobozia de Arges si Ciolanestii din Deal;

Cerinte:

• Minim 10 clase finalizate;

• Experienta in picking cu scanner;

• Experienta intr-un depozit FMCG sau Farma constituie un avantaj;

Responsabilitati:

• Receptie si paletizare marfa;

• Infoliere paleti;

• Manipulare paleti cu liza electrica;

• Pregatire comenzi cu scanner;

• Pastrarea curateniei la locul de munca;

Beneficii:

• Salariu NET - 1.800 - 2.000 lei;

• Tichete de Masa - 300 lei / luna;

• Bonus de performante - 60 - 200 lei / luna;

• Echipament de lucru asigurat;

• Perioada de instruire asigurata si platita;

• Mediu de lucru clasa A+;

Castig mediu lunar NET:

• 2.500 - 2.600 lei;