Published on 28 Jul 2022

OPERATOR TEREN/IMBUTELIERE

BEST PERSONAL SERVICES

Description:

Lukoil Lubricants East Europe cu sediul in Ploiesti care angajeaza operator productie.

Responsibilities:

Atribuții

Asigura intoarcerea manuala a cutiilor de 1L, 4L si 5L.

Raspunde de operarea si reglarea masinilor/utilajelor de pe liniile automate de   imbuteliere 1-4-5L.      Raspunde de calitatea produselor imbuteliate si a procesului de imbuteliere.

Raspunde de realizarea programului de productie stabilit prin dispozitii de sefii ierarhici.

Raspunde de functionarea in siguranta a masinilor/utilajelor, echipamentelor tehnologice.

Raspunde pentru indeplinirea/neindeplinirea atributiilor inscrise in Fisa Post si de faptele comise in timpul executarii atributiilor sale profesionale.

Requirements:

Cerințe

Cunoaste principiul de functionare si operarea urmatoarelor masini/utilaje care fac parte din liniile de imbuteliere 1-4Lsi 4-5L.

Benefits:

Beneficii:

- Pachet salarial motivant;

- Tichete de masa;

- Prime anuale;

- Asigurare medicala privata