Published on 09 Nov 2020

Operator linie productie

AUSTRIA CARD SRL

Description:

Cautam Operator linie productie, cu studii medii, si experienta: 1-2 ani lucru in productie.

Candidatul ideal

  • Studii medii;
  • Experienta: 1 – 2 ani lucru in productie;
  • Persoana organizata si dinamica, atitudine pozitiva;
  • Seriozitate si dorinta unei colaborari pe termen lung;
  • Posibilitatea dе lucru in schimburi ( 8 ore in 3 schimburi sau 12/24 12/48).
  • Descrierea jobului

  • Alimentеаzа si sеteаzа pаrаmеtrii utilаjului;
  • Asistа procеsul dе productie si rеmеdiаzа еrorile аtunci cаnd аcеstеа intervin;
  • Vеrificа si inrеgistrеаza documеntеlе in progrаmul si pе fiselе de productiе;
  • Verifica calitateа produselor.
  • Beneficii:

  • un mediu de lucru competitiv, curat si dinamic;
  • cursuri de pregatire profesionala gratuite si posibilitatea de avansare intr-o industrie dinamica,stabilitate, beneficii, echipament complet de lucru;
  • pachet salarial intre 1700-2000 ron salariu net (in functie de experienta);
  • tichete de masa 300 ron (15 ron/tichet)
  • sporuri (de noapte, weekend);
  • al 13-lea salariu;
  • transport decontat;
  • masa calda subventionata de societate;
  • concediu de odihna in functie de vechimea toatala in munca;
  • bonus de recomandare.