Published on 19 Jul 2022

Vehicle Technician

Dumagas Agri

Description:

Angajăm Mecanici camioane si Tinichigiu auto pentru punctul de lucru din Braniste, Jud Dolj.

Responsibilities:

Descrierea jobului

- Efectuează, împreună cu ceilalți mecanici din echipă reparațiile mecanice la camioanele repartizate de către responsabilul de service;

- Asigură o înaltă calitate de execuție a lucrărilor și respectă termenele de execuție;

- Are obligația de a semnala superiorului orice problemă legată de calitatea deficitară a reparațiilor efectuate în service sau alte probleme legate de procesul de servisare.

Requirements:

Cerinte :

- Respectarea metodologiei de lucru;

- Respectarea termenelor stabilite;

- Spirit de echipă;

- Rigoare;

- Atenție;

- Eficiență;

- Experința în mecanica auto camioane, sistemul de frânare hidraulic și pneumatic, constituie avantaj.

Benefits:

Beneficii:

- Se ofera salariu atractiv si sistem de bonusare conform performanței;

- Bonuri de masa;

- Mediu de lucru modern, stabil, sigur și plăcut.