Published on 14 Dec 2020

Materials Handler

cargo-partner

Description:

Cautam pentru depozitul nostru de langa BUCURESTI, situat in Bolintin Deal!

Descriere:

  • Simt al responsabilitatii, disciplina, seriozitate;
  • Minim 1,5 ani experienta in depozit;
  • Persoana constiincioasa si organizata;
  • Experienta anterioara intr-o pozitie similara;
  • Disponibilitate pentru efort fizic;
  • Program de lucru 1 schimb de luni pana vineri: 9:00 - 17:30;
  • Responsabilitati:

  • Incarcare marfa si descarcare marfa manual sau cu transpalet;
  • Manipulare marfa in depozit;
  • Pregatirea comenzilor cu ajutorul scanerului;
  • Respecta normele de Securitate a Muncii si PSI.
  • Beneficii:

  • Contract pe nedetermina;
  • Transport asigurat de la Metroul Pacii si sate din imprejurimi;
  • Asigurare medicala privata gratuita;
  • Salariu fix + bonuri de masa de 20 lei;
  • Bonus de prezenta 100 lei net
  • Tichete cadou pentru ziua ta de nastere de 100 lei;
  • Tichete cadou pentru 1 Iunie, Paste si Craciun de 150 lei;
  • Bonus de recomandare 100 euro;
  • Prima de sfarsit de an din profitul companiei.