Published on 08 Jun 2021

Instalator

Accent Jobs Romania

Description:

In lunile Mai si Iunie toate persoanele care vor începe munca prin intermediul companiei Accent vor beneficia de decontarea transportului, indiferent de mijlocul de deplasare (în limita a 150 euro, suma care va fi decontată o dată cu plata primului salariu)!!!

Pentru companiile colaboratoare din Belgia, care ofera servicii in domeniul încălzirii, instalațiilor sanitare, ventilației, pompelor de căldură și aerului condiționat, suntem in cautare de instalatori.

Responsabilitati:

  • Realizarea totală a lucrărilor de instalații sanitare și de încălzire: de la tragerea țevilor până la racordari și lucrări de finisaj;
  • Instalarea sistemelor de încălzire centralizată (montarea centralelor termice);
  • Montarea accesoriilor sanitare pentru băi și bucătării.
  • Candidatul ideal:

  • Experiență în domeniu;
  • Cunoașterea limbii engleze la un nivel conversațional;
  • Deținerea permisului de conducere.
  • Beneficii:

  • Contract de munca belgian, având toate drepturile și beneficiile unui angajat belgian: asigurare medicală, indemnizație pentru copii minori, al 13-lea salariu, bonuri de masa, bani pentru concediu, pensie;
  • Un loc de munca intr-o companie stabila;
  • Posibilitatea obtinerii unui contract fix dupa 6 luni.