Published on 27 Nov 2020

Instalator instalații tehnico-sanitare și de gaze

ELECTROPRECIZIA HOLDING

Description:

Electroprecizia angajează Instalator instalații tehnico-sanitare și de gaze, locația este în Săcele Brașov.

Cerințe:

  • Școală profesională/Liceu - Instalator.
  • Calificare în domeniu.
  • Experiență minim 2 ani pe un post similar.
  • Seriozitate și Implicare.
  • Responsabilități:

  • Execută lucrările de întreținere și reparații la instalațiile sanitare, apă-canal, încălzire, hidrofor.
  • Răspunde de utilizarea materialelor și a timpului de lucru, precum și de calitatea lucrărilor pe care le efectuează.
  • Asigură o funcționare normală a aparaturii și instalațiilor.
  • Aduce la cunoștință departamentului administrativ orice problemă cu privire la funcționarea instalațiilor.
  • Respectă normele tehnice de lucru, normele de protecția muncii și PSI.
  • Beneficii:

  • Salariu atractiv.
  • Program de lucru 1 schimb.
  • Tichete de masă.
  • Plata orelor suplimentare.