Published on 04 Jul 2022

Bathroom Fitter

Echipa CIM

Description:

Compania de recrutare și selecție ECIM, recrutează pentru clientul său, companie specializată în lucrări termice și sanitare, instalatori!

Locație - Bacău cu deplasări în țară

Tip Job - full-time (program de lucru de Luni - Vineri, 08:00-17:00)

Experiența anterioară pe un post similar nu este obligatorie, dar reprezintă avantaj!

Poziții disponibile - Instalator Sanitar - Instalator Termic

Căutăm OAMENI VALOROȘI PENTRU COMPANII DE SUCCES!

Responsibilities:

Responsabilități:

- instalarea sistemelor sanitare și a accesoriilor acestora,

- instalarea, repararea și întreținerea țevilor de apă și a sistemelor de încălzire,

- planificarea și realizarea rețelei de conducte prin pereți sau podele,

- verificarea, testarea și repararea conductelor și a sistemelor de instalații sanitare.

Requirements:

Experiență anterioară similară reprezintă un avantaj.

Benefits:

Se oferă:

- Salariu atractiv,

- Bonusuri de performanță,

- Transport decontat,

- Posibilități de avansare,

- Echipă de lucru dinamică și performantă!