Published on 22 Jul 2022

Electricieni, Frigotehnisti, Lucratori productie mobila

2M Tech SRL

Description:

Firma de constructii 2M Tech din Iasi angajeaza de urgenta electricieni, frigotehnisti si lucratori productie mobila.

Ne puteti contacta pentru mai multe detalii la numarul de telefon: 0785 223 323

Responsibilities:

 Responsabilitati functia de frigotehnist:

·       Lucrari de intretinere curenta a echipamentelor HVAC

·       Urmarirea functionarii echipamentelor

·       Interventii de remediere

·       Asistenta tehnica si punerea in functiune a echipamentelor de climatizare

Responsabilitati functia de lucrator productie mobila:

·       Executie tamplarie manuala

·       Executie tamplarie mecanica la frezat si gaurit, slefuit

·       Confectionare, montare, asamblare, finisare produse si articole din lemn dupa schitele proiectantului;

·       Executa debitare, cantuire, frezare si gaurire elemente din PAL sau MDF

Requirements:

Studii medii sau scoala profesionala

Benefits:

  • Salariu atractiv, in concordanta cu experienta si nivelul de calificare
  • Ore suplimentare si diurna de deplasare platite conform legislatiei in vigoare
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Loc de munca stabil