Published on 19 Aug 2021

Building Electrician

Personnel Outsourcing

Description:

Cerinte:

  • Studii medii / postliceale finalizate instalatii/energetica/electronica/automatizari;
  • Calificare electromecanic sau electrician;
  • Experienta de minim 1 an;
  • Bune abilitati tehnice;
  • Permis auto categoria B;
  • Cunoștințe limba engleză nivel mediu;
  • Cunoștințe operare PC (MS Office, programe specifice) nivel mediu;
  • Disponibilitate de a lucra in schimburi;
  • Disponibilitate pentru deplasari in tara.
  • Responsabilitati:

  • Desfasurarea activitatilor privind controlul, diagnosticarea si executarea de lucrari de reparatie si intretinere asupra tuturor echipamentelor, instalatiilor, utilajelor, masinilor si a altor dispozitive tehnice conform nevoilor operationale;
  • Efectuarea activitatilor de punere in functiune, service si mentenanta a echipamentelor, instalatiilor, utilajelor, masinilor si a altor dispozitive tehnice;
  • Asigurarea si executarea lucrarilor incredintate; raspunderea de buna executare a lucrarilor alaturi de echipa;
  • Autorizarea accesului de lucru cu foc deschis, daca lucrarea o impune;
  • Intocmirea rapoartele de lucru pentru lucrarile executate.
  • Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Tichete de masa de 20 lei/zi lucratoare
  • Program: in 3 schimburi, prin rotatie.

    Toți candidații care vor corespunde profilului vor fi contactați de către un consultant Personnel în cel mai scurt timp, iar toate candidaturile sunt confidențiale.