Published on 12 May 2021

Consultant vanzari showroom Constanta

SC COMFOREX-IMPEX SRL

Description:

Te invităm alături de noi!

Reprezentanta oficiala Echo Romania & Kawasaki Engines Romania, angajeaza consultant vanzari utilaje & consumabile.

Cerintele postului:

  • persoană responsabilă și atentă la detalii;
  • abilitati comunicare interpersonală;
  • sa îți dorești permanent să te dezvolți, atât profesional cât și personal;
  • sa vrei să lucrezi într-o companie orientată către performanță;
  • sa fii creativ și ambițios.
  • experiența anterioara în domeniul tehnic/vânzări constituie avantaj.
  • Oferim rabdare & mentorat: colegii cu experienta vor fi langa tine pentru a impartasi din cunostintele acumulate.

    Într-o zi de lucru obișnuită vei avea ca atribuții să:

  • acorzi consultanță clienților asupra caracteristicilor calitative și funcționale ale produselor (utilajele comercializate + consumabilele necesare)
  • oferi soluții adaptate cerințelor clienților în vederea alegerii produselor adecvate nevoilor acestora;
  • promovezi produsele companiei si sa le vinzi, indeplinind targetul de vanzari;
  • impreună cu echipa vei contribui la recepționarea, aranjarea produselor la raft și pregătirea comenzilor.
  • La COMFOREX te așteaptă:

  • o echipa orientată către rezultat;
  • noi provocări în fiecare zi, ținând în felul acesta monotonia la distanță;
  • Pachet salarial:

  • contract de munca + bonuri de masa + comision din vanzari
  • articole de imbracaminte, pentru a nu fi tu nevoit sa investesti bani in hainele de serviciu;
  • zile libere plătite pentru Sarbatorile legale si concediul anual;
  • program de lucru: L-V 08:00-17:00