Published on 18 Jan 2021

Consultant PSI - Securitate la Incendiu

SERVSTING SRL

Description:

Cautam Consultant PSI - Securitate la Incendiu, absolvent de studii minime: cadru tehnic / inginer / proiectare / constructii / instalatii / avizare / autorizare situatii de urgenta, si familiar în utilizarea aplicatiilor: Autocad Viewer, Microsoft Office ( Word, Excel)

Candidatul ideal:

  • Studii minime: cadru tehnic / inginer / proiectare / constructii / instalatii / avizare / autorizare situatii de urgenta
  • Familiar în utilizarea aplicatiilor: Autocad Viewer, Microsoft Office ( Word, Excel)
  • Cunoasterea normativelor de proiectare P118 din '99, P118/2 si P118/3 reprezinta un avantaj;
  • Capacitatea de a lucra cu termene de predare;
  • Respectarea termenelor limita;
  • Capacitate organizatorica si punctualitate;
  • Dispus la deplasari ocazionale in tara, cu avionul (Bucuresti - Timisoara);
  • Permis Categoria B
  • Responsabilitati:

  • Intocmire Scenarii de Securitate la Incendiuconform OMAI 129 din 2016;
  • Realizarea masurilor PSI pentru implementare in proiectele tehnice Arhitectura / Instalatii;
  • Coordonare proiectare cu celelalte specialitati (Arhitectura si Instalatii), asigurand rezolvarea eventualelor neconcordante;
  • Project management si urmarirea proiectelor;
  • Interactiune cu beneficiarii
  • Interactiune cu colaboratorii
  • Posturi disponibile: 1 - Timisoara

    Beneficii:

  • Disponibilitate: imediata
  • Salariu: atractiv
  • Alte beneficii: Telefon; Laptop; Deconturi deplasari;
  • Desfasurarea activitatii in cadrul unui mediu placut, intr-o echipa tanara si prietenoasa, cu experienta;