Published on 27 Sep 2021

Consilier vanzari auto

AUTO SCHUNN SRL

Description:

DESCRIERE:

Cautam un Consilier auto, organizat si pro-activ, cu experienta de minim 1 an, in domeniul auto.

CANDIDATUL IDEAL:

  • Experienta in vanzari auto minim 1 an
  • Studii superioare finalizate
  • Limba engleza obligatoriu, germana prezinta avantaj
  • Abilitati de prezentare si comunicare
  • Disponibilitate pentru formare continua
  • Disponibilitate la program prelungit
  • Permis de conducere cat. B-obligatoriu
  • Organizat, pro-activ
  • RESPONSABILITATI:

  • Prospectarea pietei si dezvoltarea portofoliului de clienti
  • Promovarea produselor si serviciilor Mercedes Benz
  • Atragerea de noi clienti
  • Efectuarea comenzilor, contractelor
  • Proceduri post-vanzare
  • BENEFICII:

  • Posibiliatea unei cariere pe termen lung
  • Activitatea in cadrul unei echipe tinere, sub branduri consacrate
  • Formare profesionala continua
  • Venituri motivante
  • Baza logistica conform cu postul (laptop, telefon, etc.)