Published on 23 Nov 2020

Blogger Content Writer

Marketnet Social Media SRL

Description:

Descriere

Ne marim echipa si cautam coleg/colega, cu experienta in marketing digital, pentru creare de continut pentru clientii nostri din domeniul stomatologic.

Cerinte si abilitati necesare:

  • Experienta in marketing digital constitutie un avantaj (SEO, social media marketing, email marketing, online PR, etc);
  • Abilitati de comunicare respectiv usurinta in exprimare si creativitate;
  • Limba engleza de nivel mediu;
  • Organizarea muncii;
  • Respectarea termenelor;
  • Sinteza.
  • Responsabilitati:

  • Documentare in tratamente stomatologice;
  • Crearea de bloguri (Postare de texte dupa research din diverse surse);
  • Administrare cont social media (postari creative si adaptate brand-ului clientului);
  • Alte materiale de promovare.
  • Beneficii:

  • Dezvoltare profesionala.
  • Pachet salarial atractiv;
  • Mediu de lucru tanar, prietenos si flexibil;
  • Daca te-am convins aplica cu curaj si arata-ne ce stii!