Published on 20 Aug 2021

Asistent Vanzari

Personnel Outsourcing

Description:

Vrei un job relaxant, cu o atmosfera moderna, plina de culoare si buna dispozitie?

Unde sa inveti secretele pantofilor si sa evoluezi profesional?

Daca raspunsul este Da, atunci aplica acum!

Candidatul ideal:

  • esti o persoana dinamica, comunicativa, energica
  • ai spirit de echipa
  • esti pasionat de fashion
  • Responsabilitati:

  • consultanta si vanzarea catre clienti
  • amenajarea vitrinelor
  • preluarea si verificarea cantitativa si calitativa a produselor
  • mentinerea magazinului curat si ordonat
  • Beneficii:

  • mediu de lucru modern
  • echipa tanara si optimista
  • training-uri
  • pachet salarial: 1800 lei NET
  • bonuri de masa: 10lei/per tichet
  • Locatie: Alba Mall

    Daca te intereseaza acest loc de munca, aplica acum!

    Toti candidatii care vor corespunde profilului vor fi contactati de catre un consultant Personnel in cel mai scurt timp, iar toate candidaturile sunt confidentiale.