Published on 19 Jul 2022

Management Assistant

ELVETIC SRL

Description:

Servicii de consultanță, specializată în domeniul achizițiilor publice, prestate in favoarea Autorităților Contractante în vederea derulării procedurilor de achiziții în conformitate cu legislația în vigoare.

Responsibilities:

Descrierea jobului

• Activati de secretariat;

• Tehnoredactaride documente

• Consilierea clienților în domeniul planificării și derulării procedurilor de achiziții publice;

• Consilierea clienților privind accesarea de fonduri nerambursabile;

• Implementare proiecte, bugete revizuite, re-bugetări, rapoarte de progres, modificări de bugete, memorii justificative, dosare de plăți etc. ;

• Participarea și organizarea la evenimentele organizate de companie

• Comunicare cu clienți

Requirements:

Candidatul ideal

• studii superioare în domeniul: tehnic (construcții), economic sau juridic;

• cunoașterea funcționarii suitei office;

• permis de conducere cat. B;

• disponibilitate pentru deplasări la sediul clienților/finanțatorilor în caz de necesitate (logistică pusă la dispoziție din partea societății);

• abilitați de comunicare, relaționare și seriozitate;

• capacitatea de a lucra organizat și de a respecta cu rigurozitate termenele limită;