Published on 17 Aug 2022

Angajez Frigotehnist

Nordtec Romania

Description:

Descrierea ofertei

Condiții:

  • Program de lucru full-time;
  • Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;
  • Concedii conform legislației;
  • Ore suplimentare achitate;
  • Transport decontat pentru cei care nu sunt din Brașov;
  • Oferim relocare daca este necesar;
  • Tichete de masă;
  • Salariul atractiv+ bonusuri

Responsibilities:

Responsabilități:

  • Activitate de frigotehnist/ajutor frigotehnist pentru echipa mobila de service conform fișei postului.

Requirements:

Cerinte:

  • Experienta anterioara privind service-ul si mententanta instalatiilor de aer conditionat/ climatizare (split perete/ duct/ casete, rooftop, chiller, etc.), echipamentelor frigorifice (vitrine frigorifice, camere frigorifice, congelatoare, etc.), instalatiilor de incalzire etc.;
  • Experienta anterioara ca si automatist instalatii frigotehnice sau frigotehnist;
  • Seriozitate, corectitudine, disciplina în munca;
  • Disponibilitate de a-si insusi cunostinte tehnice noi;
  • Disponibilitate la program prelungit;
  • Permis de conducere cat.B

Benefits:
  • Salariul atractiv+ bonusuri in functie de realizari