Published on 10 Sep 2021

Agent vanzari door2door Arges

SC EXPERTCONNECTION SRL

Description:

Enel este acum cel mai mare investitor privat din țară, în domeniul energetic, cu operațiuni de furnizare şi distribuție a energiei electrice, precum și producție de energie din surse regenerabile.

Vino alaturi de noi in echipa de reprezentanti D2D.

Esti candidatul ideal daca:

  • iti place sa interactionezi cu oamenii, ai abilitati bune de comunicare
  • esti energic, pozitiv, ai putere si dorinta de munca
  • esti perseverent, negociezi cu succes
  • esti organizat, responsabil si orientat spre rezultate
  • Descrierea jobului:

  • interactionezi in mod direct cu clientii pentru a promova si incheia
  • contracte de furnizare energie electrica si gaze naturale

  • ai munca de teren 90% din timpul de lucru
  • respecti un targhet de vanzari zilnic/lunar
  • raportezi zilnic activitatea catre superiorii ierarhici
  • Pachetul tau de beneficii:

  • salariu fix
  • bonusuri lunare semnificative, motivante
  • contract de munca 8h/zi pe perioada nedeterminata
  • program de lucru flexibil, adaptat nevoilor tale
  • loc de munca placut, stabil
  • posibilitati reale de promovare ca leader de echipa celor care
  • demonstreaza rezultate si abilitati necesare

    Vrem sa te cunoastem,aplica acum!