Published on 10 Sep 2021

Agent vanzari call center

SC EXPERTCONNECTION SRL

Description:

Suntem tineri, dinamici si motivati. Pasionati de vanzari, am învatat continuu si am devenit experti ! Suntem parteneri Orange si Enel. Vino alaturi de noi în echipa de Agenti Telesales!

Organizatia isi mareste echipa si cauta operatori call center cu sau fara experienta in vanzari.

Oferim o oportunitate de munca in cadrul unui colectiv tanar,dinamic si de success!

Cerinte:

  • Candidatul ideal are un puternic spirit de convingere, este competitiv,motivat si orientat catre rezultate construindu-si venitul din bonusuri si fiind mereu activ.
  • Persoana potrivita trebuie sa fie pozitiva si cu dorinta de invatare ,lucreaza din greu, este responsabila si vizibila in cadrul echipei,este determinata si comunica usor.
  • Beneficii:

  • Salariu fix + bonuri de masa+bonus competitiv care rasplateste vanzarile si rezultatele extraordinare
  • Program complex de traininguri & workshopuri de specialitate si dezvoltare personala -coaching one2one, mentorat, ghidaj în cariera
  • Posibilitatea de crestere profesionala,avand sansa de a concura, de a castiga si de a sarbatori performantele
  • O cultura organizationala in care deciziile se iau rapid si sunt practice
  • Colaborare cu manageri calificati si cu o vasta experienta in domeniu
  • Sistem atractiv pentru recomandari facute în vederea atragerii de noi angajati
  • Responsabilitati:

  • Apelarea zilnica a unui portofoliu de clienti pentru vanzarea produselor si serviciilor Enel
  • Realizarea zilnica/lunara a targetului de vanzari
  • Tratarea cu profesionalism a tuturor apelurile pentru a genera vanzari ,ascultarea activa, depasirea eficienta a obiectiilor,perseverenta în apel -supervizarea completa a procesului de vanzare pana la finalizarea acestuia