Published on 08 Jul 2022

agent comercial

BeautyTrade

Description:

Agent comercial

Suntem o companie de succes în Ucraina care vinde produse cosmetice profesionale pentru saloanele de înfrumusețare și lansăm o companie în România. Dacă vrei să devii parte dintr-un proiect ambițios, te așteptăm!

Conditii de lucru:

• Birou confortabil în centrul orașului

• Echipă tânără, prietenoasă

• Dezvoltare continuă și oportunități de carieră

• Plată la timp

• Înregistrare oficială

• Program de lucru Luni-Vineri, 9:00-18:00

• Salariu net: de la 4000 lei (rata + bonus)

Responsibilities:

Ce este inclus în sfera atribuțiilor:

• Atragerea activă a bazei de clienți (saloane de înfrumusețare)

• Vizitarea a până la 5 saloane pe zi

• Primirea unei linii de intrare: consultarea, plasarea unei comenzi, însoțirea clientului până la închiderea tranzacției

• Efectuarea de apeluri outbound pentru a atrage clienți și cooperarea activă a acestora

• Construirea de relații de încredere cu clienții, menținerea cooperării cu aceștia și îmbunătățirea rezultatelor clienților

• Raportare și capacitatea de a analiza munca pentru a îmbunătăți rezultatele

• Îndeplinește sarcinile șefului și personalului biroului administrativ

Requirements:

Ești potrivit pentru noi dacă:

• Știi să negociezi

• Ai experiență în vânzări și lucrezi pentru a obține rezultate maxime

• Ești fluent în vorbirea orală și scrisă

• Ești sociabil, capabil să lucrezi în modul multitasking

• Cunoști fluent limba română și rusă vorbită

Benefits:

Ceea ce oferim:

• Muncă stabilă, interesantă

• Angajare oficială

• Oportunitate de avansare în carieră la nivel de manager

• Instruire corporativă