Publicat pe 22 Jun 2022

Vopsitor/Pregatitor Auto

Euro Tehno Group

Recrutează în vederea angajării, pentru Service-ul din Pitești, Târgoviște și Otopeni, Vopsitor/Pregătitor Auto

Cerințe:

Ø Studii tehnice, diplomă care atestă calificarea in domeniu

Ø Experiența în domeniu service auto de minim 3 ani

Ø Permis de conducere categoria B

Ø Capacitate foarte bună de planificare, organizare, comunicare și relaționare cu clienții

Ø Capabil să lucreze în echipă

Responsabilități:

Ø Utilizarea tuturor sistemelor și materialelor auxiliare disponibile;

Ø Îi oferă consilierului tehnic de atelier recomandări privind îmbunătățirea calității în cadrul domeniului său de sarcini;

Ø Participă, conform direcției de calificare, la școlarizările de formare profesională.

Cerințe:

Cerințe:

Beneficii:

Ofertă:

  Ø Pachet salarial motivant, bonusuri

  Ø Transport asigurat de către companie