Publicat pe 10 Mar 2022

Topograf - Franta

SC IB RECRUTEMENT BUCAREST SRL

Angajam un topograf pentru clientul nostru din Franta un grup de firme din diverse domenii.

Responsabilități:

Atribuţii specifice postului:

  • întocmeşte lucrările de cadastru/ intabulare
  • lucrari de cadastru si intabulare pentru apartamente, case, terenuri intravilane/extravilane din Franta
  • pregăteşte documentaţiile
  • procesează datele obținute pe teren folosind programe software dedicate, ex. AutoCad, TopoGraph;
  • execută măsurători topografice pe teren și efectuează operațiuni de parcelare, comasare și dezmembrare terenuri;
  • execută măsurători topografice si cadastrale, masuratori GPS , integrarea datele provenite din masuratori si alte metode de achizitie de date;
  • identifică, localizează și delimitează terenurile plus alte sarcini specifice postului
Cerințe:
  • studii de specialitate: studii universitare de licență absolvite cu diplomă de licență sau echivalentă în: topografie / cadastru;
  • experienta - minim 3 ani in domeniu
  • cunoştinţe de operare/programare pe calculator
  • limbi străine - franceza nivel mediu - avansat

Abilităţi, calităţi şi aptitudini necesare:

  • iniţiativă, flexibilitate, capacitate de sinteză şi de a lucra in echipă;
  • permis de conducere - B - Obligatoriu
Beneficii:

Salariu - atractiv

Training platit

Contract francez conform legislatiei locale.

Proiecte interesante in cadrul unui grup de firme in plina expansiune

Alte beneficii : laptop, masina de serviciu, cazare gratuita.