Publicat pe 31 Jul 2022

Terapeut educațional Bacău

Fast Team Connect

Descriere job:

Angajăm terapeuți pentru un centru de copii din Bacău!

Dacă ți-am stârnit interesul, hai în echipa noastră! Vă rugăm să trimiteți aplicațiile doar la adresa [email protected] sau să ne contactați la 0752.892.259!

Responsabilități:
  • Aplicarea programelor și exercițiilor ABA
  • Monitorizarea progreselor copiilor
  • Menținerea unui climat de învățare potrivit
  • Acordarea feedback-ului părinților
Cerințe:

Candidatul ideal are:

- Studii de licență finalizate în domenii precum Psihologie, Psihopedagogie, Terapie Ocupațională,

- Experiență în lucrul cu copii (opțional - reprezintă un avantaj),

- Personalitate ludică, dinamică și empatică.

Beneficii:

Ce îți oferim:

- Mediu plăcut de dezvoltare,

- Cazuistică diversă,

- Acces la materiale educaționale și resurse în domeniul ABA,

- Salariu motivant și bonuri de masă,

- Program flexibil de lucru,

- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă axată pe creștere și performanță!