Publicat pe 27 Jan 2021

Stivuitorist

cargo-partner

Ai experienta in depozit si esti in cautarea unui job de STIVUITORIST in cadrul unei companii INTERNATIONALE ? Depozitul nostru din Timisoara angajeaza!

Candidatul ideal are :

  • Simt al responsabilitatii, disciplina, seriozitate;
  • Indemanare si spirit practic
  • Disponibilitate pentru efort fizic.
  • Experienta anterioara intr-o pozitie similara;
  • Autorizatie ISCIR pentru conducerea stivuitorului
  • Descrierea jobului

  • Manipuleaza marfa in depozit cu ajutorul stivuitorului si a lizei electrice;
  • Aranjeaza marfa la raft;
  • Respecta prevederile legislatiei din domeniul securitatii si sanatatii in munca si masurile de aplicare a acestora.
  • Beneficii:

  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
  • Salariu atractiv + tichete de masa 20 lei/zi lucrata
  • Ore suplimentare platite 175%;
  • Asigurare medicala privata gratuita;
  • Tichete cadou pentru ziua de nastere;
  • Tichete cadou pentru Paste
  • Bonus din profitul companiei la sfarsitul anului
  • Program depozit: 3 schimburi