Publicat pe 23 Jun 2022

Stivuitorist

sc sda srl

Angajăm stivuitorist pentru sediul companiei localizat în Brașov.

Responsabilități:
  • Manipularea marfurilor in depozit cu ajutorul stivuitorului si a transpaletei
  • Manipularea cutiilor cu arhiva
  • Depozitarea corecta si in siguranta a paletilor cu marfa
  • Receptia calitativa si cantitativa a marfurilor
  • Pregatirea comenzilor pentru livrare
  • Incarcarea si descarcarea marfurilor
  • Mentinerea si asigurarea curateniei la locul de munca
  • Inregistrarea cutiilor in sistem prin scanarea cutiilor
Cerințe:
  • Posesor autorizatie ISCIR valabila
  • Permis conducere categoria B – constituie avantaj
  • Experienta in gestiune constituie avantaj
  • Experienta de lucru pe echipamente de transport marfa supuse autorizarii ISCIR
  • Bune abilitati de organizare
  • Atentie distributiva, spirit de echipa
  • Flexibilitate, atentie la detalii
  • Rezistenta la efort fizic
Beneficii:
  • Stabilitate intr-o companie cu peste 14 ani de prezenţă în piaţă
  • Salariu fix + bonusuri in funcţie de performanţe
  • Card de sănătate la MedLife
  • Posibilităţi reale de avansare in funcţie de motivaţie şi determinare