Publicat pe 29 Sep 2020

Stivuitorist

ALC INJECT POLISTIREN S.A.

Descriere job:

Descriere:

Se cauta Stivuitorist cu atestat valabil și cu experiența minimă de un an pentru punctul nostru de lucru în Petresti. Se cauta persoană cu disponibilitate de a lucra în schimburi și în weekend atunci când este nevoie. Transport asigurat din Petresti, Dâmbovița către zonele limitrofe;

Cerinte:

  • atestat stivuitorist valabil și opțional vizat pe anul în curs;
  • studii medii;
  • seriozitate, punctualitate; abilitatea de a lucra în echipa;
  • usurinta de adaptare la nou;
  • capacitate de a comunica verbal si scris;
  • experiența pe o poziție similară cel puțin 1 an;
  • disponibilitate de a lucra în schimburi;
  • disponibilitate de a lucra în weekend atunci cand este nevoie;
  • Responsabilitati:

  • utilizarea stivuitorului în vederea plasării produselor în/și din depozit;
  • menținerea stivuitorului în stare perfecta de functionare;
  • verificarea zilnică a stivuitorului și transmiterea către șeful superior a eventualelor defecțiuni apărute;
  • menținere curățenie în postul de lucru;
  • respectare instrucțiunile date de șeful căruia se subordonează;
  • transportarea în bune condiții a mărfurilor;
  • Beneficii:

  • salariu brut 2761 ron cu posibilitate de marire dupa 6 luni in functie de performante;
  • transport asigurat din Petresti, Dambovita către zonele limitrofe;
  • bonuri de masa;