Publicat pe 17 Nov 2022

Specialist Payroll

Antal International

Clientul nostru, o companie de transport și logistică, prezentă pe piața românească și europeană, este în căutarea unui Specialist Payroll.

Responsabilități:

  • Asigura integral calculul salarial si plata lunara a salariilor
  • Păstrează dosarele și evidențele angajaților referitor la salarizare
  • Inregistreaza privind salariile în sistemul de salarizare
  • Oferă angajaților informații privind calculul salariului și impozitul pe salariu (salarii, impozite angajaților, taxe și costuri angajator, ore suplimentare)
  • Asigură o relație eficientă și consistentă cu instituții specifice – Institutul Național de Statistică, Inspectoratul Teritorial de Muncă și Institutul Național de Asigurări de Sănătate
Cerințe:
  • Experienta in domeniul salarizarii si administrarii de personal de minimum 2 ani;
  • Studii superioare finalizate
  • Cunostinte solide de legislatie cu aplicabilitate in domeniul salarizarii si Resurselor Umane;
  • Experienta de lucru cu REVISAL;
  • Bune cunostinte operare PC ( Windows, Microsoft Office, Internet, etc);
  • Esti o persoana responsabila, organizata, atenta la detalii;
  • Abilități de gestionare a timpului
  • Cunoștințe de Win Mentor și cunoștințele de contabilitate constituie un plus
Beneficii:
  • Asigurare de sanatate Regina Maria
  • Transport asigurat
  • Abonament Bookster
  • Alte evenimente

Prin aplicarea la acest job acordați companiei Antal Romania/Biroul Cluj Napoca consimțământul scris și permisiunea deplină de a păstra CV -ul în sistemele Antal și de a-l trimite clienților Antal în vederea evaluării ca și candidat pentru pozițiile disponibile în organizațiilor acestora.

Sunteți informat că datele dvs. vor fi păstrate conform Politicii de Confidențialitate Antal (https://www.antal.com/privacy-policy/).