Publicat pe 11 Jan 2022

Soferi profesionisti categoria C+E pentru transport international

Agexim Spedition

  • Transportul de marfuri pe rute intracomunitare, cu autotractor + semiremorca 40 t
  • Respectarea si cunoasterea timpilor legali de lucru;
  • Experienta in conducera autovehiculelor articulate 40 t , in trafic international(minim 6 luni)
Responsabilități:

Cerințe:
  • Atestat sofer profesionist transport marfa [C, E];
  • Constituie un avantaj daca prezentati la angajare, in plus fata dе cerintele obligatorii atestatul ADR;
  • Card pentru tahograf digital;
  • Aviz medical si psihologic valabil;
  • Cazier judiciar si auto ;
  • Disponibilitate dе lucru in Europa dе Vest pentru perioade dе timp intre 4- 6 - 9 -12 saptamani ;

Beneficii:

Oferim posibilitatea de a lucra singur, pentru venituri lunare de la 2599 de EUR sau in echipaj, pentru venituri lunare de 4702 de EUR.

Platim regulat si fara intarzieri.

In plus, recompensam experienta, condusul ECO Drive si cursele in UK.