Publicat pe 17 Apr 2022

Șofer Livrări

ADD 26 SRL

Cautam persoane dinamice si active pentru a livra produsele comandate de clienti din magazinele partenere cu:

  • Mașina personală;
  • Bicicleta;
  • Trotineta;
  • Scuter;

Responsabilități:
  • Lucrezi când vrei si cât vrei in funcție de preferințe!
  • Sa fii orientat catre client (atitudine pro client);
  • Sa fii responsabil;
  • Sa fii eficient;
Cerințe:
  • Cautam persoane dinamice si active pentru a livra produsele comandate de clienti;
Beneficii:
  • Plata se face la km iar veniturile variaza intre 500 - 1500+ / saptamanal in functie de implicarea dvs;
  • BONUS 100 lei pentru fiecare persoană recomandată(după ce aceasta a finalizat minim 100 comenzi);
  • Platile sunt bilunare( o data la 2 saptamani);
  • La veniturile realizate se adauga bonusuri de performanta intre 45 lei pentru 20 de comenzi livrate / saptamana si 350 de lei pentru 100 de comenzi livrate / saptamana;
  • Colaborare pe baza de contract de munca sau PFA/SRL;
  • Taxele se vor retine din veniturile realizate;
  • Program flexibil (part-time sau full-time oricând in intervalul 8:00-1:00 la alegere);
  • Lucrezi când vrei si cât vrei in funcție de preferințe!!