Publicat pe 18 May 2021

SOFER CU EXPERIENTA PE COMUNITATE SAU PRELATA!

RAVY PREST SRL

RAVY PREST SRL cauta Sofer cu experienta pe comunitate sau prelata!

Descrierea postului:

  • Se lucreaza la prelata sau containere(maritime/feroviare)
  • Cursele se fac pe ruta Germania - Elvetia , Germania - Italia, sau Benelux (containere)
  • Beneficii:

  • La prelata diurna este de 65 de eur la zi plus salariul pe tara.
  • La containere diurna este de 70 de eur la zi plus salariul pe tara.
  • Se bonuseaza mersul cat mai optim cu masina , plus incadrarea in numarul de kilometrii primiti de la dispecer la cursa.
  • Pentru cursele care sunt cu schimb de paleti , se incarca pozele cu palletenstein ul in aplicatie si se primesc 15 eur pentru fiecare schimb .
  • De asemenea daca se schimba camionul , se primeste bonus 150 de eur la primul schimb, 200 de eur pentru al doilea schimb.
  • La cursele pe ruta Germania - Elvetia se transporta in mare parte , marfa usoara , hartie igienica, servetele, marfa fiind usoara va pune pe dumneavoastra sa incarcati cu liza electrica la fabrica si sa descarcati la depozite Lidl, Aldi, etc