Publicat pe 04 May 2022

Secretar/Secretară

Starjobs

Suntem o echipă tânără, formată din oameni dinamici, ambițioși și căutăm pe alții asemenea nouă, care să ni se alăture!

Dacă ești în căutarea unui loc de munca dinamic, plin de satisfacții profesionale și financiare, dacă dorești să fii respectat, apreciat, să înveți lucruri noi, să te dezvolți personal și profesional și să faci din meseria ta o pasiune, la noi găsești mediul potrivit pentru toate aceste lucruri!

Responsabilități:
  • Actualizarea portofoliului de oferte ale agentiei;
  • Pastrarea legaturii cu clientii firmei telefonic, prin mediul online sau direct;
  • Cunoașterea în timp util a oricăror modificări în baza de date;
  • Cunoașterea publicității firmei pentru a realiza consilierea telefonică a clienților;
  • Promovarea ofertelor firmei prin diverse canale de publicitate;
  • Participarea la vizionări cu clienții;

Cerințe:
  • Căutăm o persoană sociabilă, dinamică și adaptabilă cu viteză de lucru cu calculatorul, cu capacitate de autoperfecționare, de valorificare a experienței dobândite, de organizare și concentrare, cu abilitatea de analiză și sinteză, precum și de coordonare a activității din birou.
  • Sunt necesare studiile superioare terminate sau în curs de finalizare.
  • Cunoștințele unei limbi străine (Engleză/Franceză) constituie un avantaj.

Beneficii:
  • Telefon mobil, laptop;
  • Posibilitate de a lucra într-o companie de prestigiu;
  • Posibilitatea de a avansa pe poziții superioare ierarhic;
  • Posibilitate de a construi o cariera;
  • Posibilitate de a face parte dintr-un colectiv tanar si ambițios;