Publicat pe 04 Mar 2022

Rigipsar, Locație: Olanda, Salariu NET: intre 575 € -600 € Euro NET pe saptamana

Business Activ Consult

Descriere job:

Poziție: Rigipsar

Tara: Olanda

Locație:mai multe locatii

Poziții disponibile: 4 ( echipe de cate 2 persoane)

Locul de munca: Constructii- Agentie temporara de angajare

Salariu NET: intre 575 € -600 € Euro NET pe saptamana

Ce oferă Angajatorul:

  • Perioada contractului: nedeterminata,
  • Se lucreaza 40 de ore pe săptămâna,
  • Asigurări sociale,
  • Asigurare medicala costa 25 de Euro. pe saptamana
  • Cazare: asigurata de angajator, gratuit, singur in camera,
  • Concediu plătit,
  • Masa – nu este asigurata

Responsabilități:

rigipsar

Cerințe:

  • Cunostinte medii de limba Engleza,
  • Experienta minimum 4 ani,
  • Scule de mana,
  • Masina proprie la o echipa de 2 persoane